Komentari 35

VIDEO Oršić nije bio ni na klupi, a Haaland je sve bliže rekordu

4

Hrvatski reprezentativac Mislav Oršić nije konkurirao za nastup u dresu Southamptona protiv Manchester Cityja. Aktualni prvaci s lakoćom su osvojili tri boda, a ponovno se izdvojio baš Erling Haaland

Legendarni Alan Shearer (52) drži rekord za najviše postignutih golova u jednoj sezoni Premier lige. Međutim, sad već na prstima jedne ruke možemo brojati koliko golova Erlingu Haalandu (22) nedostaje kako bi postao najboljim golgeterom u jednoj sezoni na 'Otoku'.

Premier League - Southampton v Manchester City

Naime, Haaland je bio dvostruki strijelac u pobjedi Manchester Cityja 4-1 nad Southamptonom.

Susret je bio neizvjestan u prvom poluvremenu, no kada je Haaland u 45. minuti igre glavom zabio gol na asistenciju Kevina De Bruynea otpor nejakih domaćina bio je skršen.

VIDEO Čudesan gol Sona! Perišić asistirao, uslijedila je majstorija
VIDEO United riješio Everton, Martial i McTominay za slavlje

U 58. minuti Grealish je iskoristio još jednu asistenciju De Bruynea za 2-0, a Grealish je i asistirao za drugi gol i remek djelo Haalanda u 68. minuti.

Majstoriju Haalanda pogledajte klikom OVDJE.

Potom je Mara smanjio u 72. minuti, ali je De Bruyne izborio i penal iz kojega je Alvarez postavio konačni rezultat u 75. minuti.

Oršić nije bio ni na klupi

Duje Ćaleta-Car je ostao na klupi Southamptona, dok Mislav Oršić nije niti konkurirao za nastup u dresu "svetaca" koji su i dalje na dnu ljestvice sa 23 boda, četiri manje od 17. Evertona, koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak.