Komentari 170

VIDEO Pogledajte fenomenalan top kojim je Oršić srušio Goricu

Bočkaj je pogledao prema suigračima. Oršić je stajao sam kao duh na vrhu šesnaesterca i odluka je bila jasna. Direktno iz kornera stigla mu je lopta, koju je fantastično iz prve lansirao u mrežu

Generalka za Sevillu je prošla uspješno. Dinamo je u 23. kolu HNL-a srušio Goricu na Maksimiru 2-1 istrčavši u sastavu koji će najvjerojatnije na Andalužane.

POGLEDAJTE VIDEO: BBB okrijepili bicikliste

BBB okrijepili bicikliste VIDEO

A uzbudljiva utakmica priredila je i infarktnu završnicu koja je pripala samo jednom imenu. To bi bez sumnje bio Dominik Kotarski da se u 89. minuti nije ukazao čudesni Mislav Oršić. Golman Gorice branio je silovite pokušaje Dinama, koji je opkolio gol gostiju posljednjih 15-20 minuta susreta.

Ali kada je Petar Bočkaj iz kornera poslao loptu na vrh šesnaesterca gdje je stajao Oršić... Kotarski nije mogao puno. Oršić je iz prve odapeo unutarnjim dijelom kopačke pa kroz šumu nogu zabio fantastičan gol za pobjedu.

Lopta je po putu dodirnula igrača Gorice i promijenila smjer što je na koncu prevarilo Kotarskog i izbacilo ga iz ravnoteže.

Statistiku donosi SofaScore

Oršić je odigrao sjajno drugo poluvrijeme i nešto ranije umalo zabio spektakularan pogodak direktno iz kornera. No i u toj situaciji siguran na golu bio je Kotarski.

Dinamo je ostvario novu pobjedu i učvrstio vodeću poziciju u HNL-u. Sada mu slijedi prva utakmica play-offa Europske lige, gostovanje u četvrtak kod Seville.