Komentari 30

VIDEO Milan slavi Rebića! S 20 metara zabio projektil za spas

Kiks lidera Serie A obilježio je spektakularan gol škaricama Bonazzolija. Isti igrač je nešto kasnije skoro zabio fantastičan pogodak rabonom. Milan je gubio, ali onda se ukazao Ante Rebić

Nogometaši Milana iščupali su remi na gostovanju kod fenjeraša Salernitane u 26. kolu Serie A, a za konačnih 2-2 i spas od poraza protiv posljednje momčadi lige zabio je hrvatski nogometaš Ante Rebić! Bio je to sjajan gol s 20-ak metara.

POGLEDAJTE VIDEO:

Zlatanov kung-fu 00:38

Milan je bolje otvorio susret i poveo preko Messiasa već u 5. minuti. Sjajnu akciju odigrali su 'rossoneri', a Brazilac je efektno zakucao mrežu u donji desni kut.

Serie A - Salernitana v AC Milan

VIDEO VODEĆEG GOLA OVDJE

A onda je uslijedio šok. Bonazzoli je 24 minute kasnije zabio vjerojatno najljepši pogodak u karijeri. Salernitana je odigrala munjevitu kontru, Mike Maignan je istrčao s gola i vrlo loše boksao loptu, a Bonazzoli je zabio spektakularan gol škaricama. Čak ni Hernandez na gol crti nije mogao puno.

FANTASTIČAN GOL BONAZZOLIJA OVDJE

Inače sjajni Mike Maignan danas je imao nekoliko vrlo neopreznih egzibicija i loših reakcija. Jedna se odvila sredinom drugog poluvremena kada je petljao ispred gola, opet je Bonazzoli bio u glavnoj ulozi i preoteo loptu čuvaru mreže Milana da bi fantastično rabonom uputio loptu prema nebranjenoj mreži. Na sreću 'rossonera', natrčao je kapetan Alessio Romagnoli i spasio stvar na gol liniji.

SITUACIJU POGLEDAJTE OVDJE

Izgleda da je bilo neminovno da Salernitana povede. Jednostavno, bila je konkretnija i nagrada je stigla u 72. minuti kada je Đurić zabio za potpuni preokret.

No, onda je na scenu stupio Ante Rebić, koji je ušao u igru u 61. minuti i sve više hvata formu. Igrala se 77. minuta kada je primio loptu na 20-ak metara pa potegnuo prema golu i pogodio uz sam rub desne stative. Fenomenalan gol dao je hrvatski nogometaš i spasio vodeću momčad talijanskog prvenstva.

VIDEO REBIĆEVA GOLA OVDJE

Milan je tako ostao vodeći u Serie A s 56 bodova, dva više od gradskog rivala Intera, koji ima dvije utakmice manje. Svoj susret 26. kola igra u nedjelju protiv Sassuola u Milanu.