Komentari 14

VIDEO Pogledajte kako je Rijeka utrpala tri komada Varaždinu

4

Rijeka je u važnoj utakmici pobijedila Varaždin 3-1 na Rujevici i time skočila na četvrto mjesto u HNL-u. Golove su zabili Selahi, Ampem i Banda, dok je utješni gol za goste zabio Jelenić krajem utakmice

Nogometaši Rijeke uvjerljivo su odigrali protiv Varaždina i s 3-0 napredovali na četvrto mjesto u HNL-u. Očekivao se veći otpor Varaždina na Rujevici, s obzirom da su te dvije momčadi statistički rame uz rame, ali nije bila takva situacija na travnjaku.

Rijeka: Lindon Selahi završio poluvrijeme zabivši gol Varaždinu

Domaćin pri kraju prvog poluvremena, a strijelac je bio Lindon Selahi. Sjajnim se driblingom Viega riješio Šege i ubacio u sredinu terena, a Selahi je dotrčao do lopte i lijepo pogodio u prvi kut za drugi gol ove sezone.

Varaždin se otvorio na početku drugog poluvremena u lovu na izjednačenje, ali pritisak im se nije isplatio. Tonio Teklić je pogrešno dodao, a Obregon je povukao kontru i nesebično proslijedio Princeu Ampemu loptu na drugoj stativi za pospremanje u mrežu.

Rijeka: Golom Obenga HNK Rijeka vodi protiv NK Varaždin 2:0

Emmanuel Banda je dotukao Varaždin u 59. minuti s neobičnim golom iz slobodnog udarca. Ubacio je u sredinu, ali nitko nije bio na toj lopti koja je na kraju našla put u mrežu!

Rijeka već puše za vrat Osijeku! Jakirović je - preporodio 'bijele'
VIDEO Rijeka potopila Varaždin na Rujevici i stigla na 4. mjesto!

Gosti su uspjeli smanjiti na 3-1 krajem utakmice. Igor Postonjski je ubacio iz kornera, a Luka Jelenić bio je najviši u skoku i glavom je zabio jedini gol za Varaždin.