Komentari 40

VIDEO Perišić spektakularno zabio pa 'asistirao' za šokantan poraz Intera! Izgubili u Bologni

4

Perišić je u trećoj minuti spektakularno doveo Inter u vodstvo, a onda u 82. minuti izveo aut nakon kojeg je golman Intera Radu praktički zabio gol sam sebi! Bologna je pobijedila 2-1

Dok Europa prati polufinala Lige prvaka, Talijani nastavljaju utrku za prvaka. U prvom redu to je Inter koji je s kapetanom Marcelom Brozovićem gostovao u Bologni i teško kiksao!

Pašalić je zabio više od Perišića i Kramarića zajedno! 'Šteta za Hajduk, odavno nije bio bliže...'
VIDEO Kakva bomba Brozovića na asistenciju Perišića! Izvaljao suparnika pa 'počistio' rašlje

Bologna je šokirala milanski klub i slavila preokretom 2-1 nakon velike greške golmana Intera Ionuta Radua, kojemu je to bio prvi nastup za Inter u prvenstvu ove sezone. A već nakon tri minute krenulo je u odličnom smjeru za goste. Inter je poveo, a strijelac je bio Ivan Perišić. Pravom majstorijom hrvatski reprezentativac doveo je svoju momčad u vodstvo i pritom zabio jedan od najljepših golova uopće svojoj karijeri.

Serie A - Bologna v Inter Milan

Primio je Perija loptu u kaznenom prostoru, potom u kutu igrališta odigrao dupli pas s Barellom, provukao loptu kroz noge igraču Bologne i potom odapeo neobranjivo s ruba kaznenog prostora pod samu gredu.

Perišićev je to šesti prvenstveni gol ove sezone, ali bez dvojbe i najljepši.

Inter je u vodstvu bio do 29. minute kada je Bologna izjednačila golom Arnautovića, a onda u 82. minuti Radu napravio je najveću, a možda i najbolniju grešku u karijeri. Perišić je izveo aut, bacio loptu prema svom golmanu, a on neshvatljivo proslijedio loptu u svoj gol! Na crti je samo ugurao loptu Sansone.

POGLEDAJTE SVE GOLOVE:

Inter sada u zadnja četiri kola ulazi s dva boda manje od Milana. Inače, u prvoj utakmici dana Udinese je s 4-0 razbio Fiorentinu u Firenci, a Atalanta i Torino u golijadi su odigrali 4-4. Treći gol za Atalantu zabio je Mario Pašalić.