Komentari 157

Ćuže počastio Dinamo, Gavro ga vratio na vrh uoči Atalante

12

Minimalnom pobjedom nad Istrom Dinamo se vratio na vrh HNL-a. Jedini gol zabio je Gavranović u 53. minuti i to nakon velike greške koju je napravio dinamovac na posudbi u Istri Ćuže

U prvoj utakmici 8. kola Prve HNL Dinamo je kao domaćin svladao Istru 1961 s 1-0 (0-0) te tom pobjedom preuzeo vodstvo na ljestvici.

01:19

Dinamo, kojega za pet dana očekuje susret 1. kola Lige prvaka protiv Atalante, teško je probio organiziranu obranu pulskog sastava. Jedini pogodak postigao je Mario Gavranović u 53. minuti iskoristivši veliku pogrešku gostujuće obrane, on je uzeo loptu na lijevom krilu, utrčao u kazneni prostor i mirno poslao loptu pored Čondrića.

Ovom pobjedom Dinamo je stigao na čelo ljestvice sa 16 bodova, jednim više od drugog Hajduka, a oba su sastava odigrala po sedam susreta. Istra 1961 je ostala sedma s osam bodova, dva manje od šeste Lokomotive, a jednim više od osmog Slavena Belupa.