Komentari 8

Vuković igrač utakmice: Kao da smo 'dizelaši', a ne 'kauboji'

1

U početku je sve bilo OK, a onda smo počeli brljati. Ali dobro da je u nastavku dizel postao turbo, rekao je Ivano Balić koji se poigravao alžirskom 'divljom' obranom

Eto, malo zabavljamo narod s ovim cirkusom od prvih poluvremena. A onda ti u drugom zabiju četiri gola i pitaš se što ti je sve to trebalo, rekao je dobro raspoloženi Mirko Alilović nakon pobjede 26-15 protiv Alžira.

I zapravo je sve rekao. Hrvatska je opet imala kasno paljenje, u prvom dijelu i gubila tri razlike, no u nastavku je "procvjetala".

Obrana je u nastavku bila sjajna, Mirko nije ni trebao biti na golu, rekao je Igor Vori

- U početku je sve bilo OK, a onda smo počeli brljati. Ali dobro da je u nastavku dizel postao turbo - kaže Ivano Balić, koji se poigravao s alžirskom "divljom" obranom:

- Ne volim baš takve obrane, ne možeš ih se otarasiti. Stalno udaraju, guraju...

U prvom dijelu smo uporno sami vraćali protivnika u život, kaže izbornik Slavko Goluža

Ivano je opet bio sjajan, ali nije bio igrač utakmice. "Krivac" je Drago Vuković.

- Dobro Ivano kaže, kao da smo dizelaši, a ne kauboji. Ali obrana je u nastavku bila sjajna, primili smo samo četiri gola, a to je fantastično - rekao je Vuković.

Duvnjak i Kopljar od danas na parketu

Drago mi je da su svi dobili šansu, i Musa, i Matulić, i Šego..., rekao je izbornik Goluža nakon uvjerljivih 11 razlike protiv Alžira. Protiv Australije će danas na teren će i dosad ozlijeđeni Duvnjak i Kopljar.

- I jedan i drugi sve su bolje iz dana u dan, spremni su, i protiv Australaca bi trebali malo osjetiti teren. Ipak nam dolaze oni najteži ispiti. Ali, naravno, nećemo riskirati - kaže Goluža.