Komentari 6

Zagreb je dobio lanjske prvake: Kapetan Horvat predvodio PPD

3

Nakon poraza u Ligi prvaka od ukrajinskog Motora, PPD Zagreb je uspio slaviti u SEHA ligi. Na domaćem terenu Zagrebaši su pobijedili Vardar 26-23 i izjednačili se s njima na vrhu ljestvice...

Rukometaši PPD Zagreba u susretu su 6. kola regionalne SEHA lige u dvorani Sutinska vrela svladali prvaka Vardar sa 26-23 (14-14).

Tijekom prvog poluvremena niti jedan sastav nije uspio stvoriti prednost veću od dva gola razlike, da bi u nastavku igrači hrvatskog prvaka postigli prva dva pogotka i sve do posljednje tri minute imali gol do dva prednosti. Kada je Qerimi u 58. minuti pogodio za 24-21 praktički je osigurao pobjedu Zagrebu.

Zagreb: PPD Zagreb i Vardar susreli se u 6. kolu SEHA lige

Zlatko Horvat je sa šest golova bio najefikasniji u sastavu PPD Zagreba, po četiri su dodali Ivan Sršen i David Mandić, dok je Dainis Kristopans sa četiri pogotka predvodio Vardar.

Nakon šest odigranih susreta i PPD Zagreb i Vardar imaju po 15 bodova te se nalaze na vrhu ljestvice.