Komentari 18

Zubac se ozlijedio nakon dvije minute, LeBron bolji od Shaqa

1

Ivica Zubac ozlijedio se u porazu Lakersa od Minnesote. LeBron James je za Cavse zabio 26 koševa u porazu od Bullsa i preskočio je O'Neala na ljestvici najboljih strijelaca svih vremena

Los Angeles Lakersi Ivice Zubca sinoć su izgubili sa 104-119 od Minnesota Timberwolvesa, a hrvatski je košarkaš teren morao napustiti nakon samo dvije minute igre zbog ozljede.

Timberwolvese (30-44), koji će gotovo sigurno propustiti doigravanje 13. godinu zaredom, do pobjede je predvodio Ricky Rubio sa 33 pogotka, 10 asistencija i pet skokova, dok je njegov suigrač Karl-Anthony Towns ubacio 32 koša, a Andrew Wiggins  27. .

Kod Lakersa (21-54) najučinkovitiji je bio Jordan Clarkson sa 18 pogodaka, a D’Angelo Russell je dodao 14 uz sedam asistencija. Za Lakerse je ovo 17. poraz u 19 zadnjih utakmica. Ivica Zubac je na terenu proveo samo dvije minute jer je ozlijedio desni gležanj, a u tom je vremenu zabio dva koša. Težina ozljede bit će objavljena kada se Lakersi vrate u Los Angeles.

Cleveland Cavaliers su upisali treći uzastopni poraz, sinoć su ih u Chicagu sa 99-93 pobijedili Bullsi. Nikola Mirotić je zabio 28 koševa, od čega je šest trica, a Jimmy Butler je dodao 25 za Chicago Bullse.

LeBron James je za Cleveland ubacio 26 koševa čime se popeo na sedmo mjesto najboljih strijelaca NBA s ukupno 28,599 pogodaka u karijeri i preskočio Shaquilea O'Neala.

Kyrie Irving je dodao 20 koševa za Cavalierse koji su drugui u Istočnoj konferenciji iza Bostona. Chicago se popeo na deveto mjesto Istoka.

Detroit Pistons - Brooklyn Nets              90-89
Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers          99-93
Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers 119-104
(Ivica Zubac je igrao dvije minute za Lakerse i zabio je dva koša)

4. Denver        35 39 .473 10 1/2
5. Minnesota     30 44 .405 15 1/2