Komentari 19

Zubac sjajan u maloj minutaži, Bogdanović zabio 12 Atlanti...

1

Dragan Bender bio je u početnoj petorci Phoenixa, koji je izgubio od Los Angeles Clippersa sa 117-128. Bender je u 30 minuta na parketu zabio tri koša

Hrvatski centar Ivica Zubac odlično koristi svoju minutažu u dresu Los Angeles Lakersa, koji su sinoć dobili Dallas 124-102, a Zubac je u 18 minuta zabio 14 koševa (šut 6-7), te imao 6 skokova i 1 asistenciju.

Uz Zupca, u redovima Lakersa istaknuli su se Julius Randle sa 18 i Isaiah Thomas sa 17 poena. Hrvatskom košarkašu to je druga odlična partija zaredom. Prije All-Star pauze je protiv Minnesote u 20 minuta ostvario 19 koševa i 11 skokova.

Indiana Pacersi dobili su 10. od zadnjih 13 utakmica, svladavši Atlantu 116-93. Bojan Bogdanović je u dresu Indiane za 31 minutu ostvario 12 koševa (šut 4-9), 3 skoka i 1 asistenciju. Odličan je bio Domantas Sabonis sa 21 poenom i 13 skokova, a Thaddeus Young ubacio je 20 koševa za Indianu.

Dragan Bender bio je u početnoj petorci Phoenixa, koji je izgubio od Los Angeles Clippersa sa 117-128. Bender je u 30 minuta upisao 3 koša (šut 1-6), 7 skokova i 1 asistenciju. T.J. Warren i Devin Booker predvodili su Phoenix sa po 27 koševa, a kod Clippersa briljirao je Tobias Harris sa 30 poena i 12 skokova, a Lou Williams dodao je 35 koševa.

LeBron James ostvario je 11. "triple-double" sezone za pobjedu Clevelanda 112-89 protiv Memphisa. Najbolji igrač Clevelanda upisao 18 poena, 14 skokova i 11 asistencija, dok je hrvatski centar u dresu Cavaliersa Ante Žižić za 2 minute ubacio 2 koša.