Agüero zabio dva 'komada' i spasio City od nove blamaže

Argentinac je zabio dva gola na Loftus Roadu kod QPR-a i tako osvojio bod za 'građane' koji u posljednjih šest utakmica imaju samo slavlje protiv Man. Uniteda

Nogometaši Manchester Cityja odigrali su 2-2 protiv domaćeg QPR-a na Loftus Roadu. Pred oko 18.000 gledatelja domaćin je poveo golom Austina u 21. minuti, a izjednačio je Sergio Agüero jedanaest minuta kasnije.

U 76. minuti Martin Demichelis zabija autogol glavom nakon skoka u obrani, no bod za 'građane' i kakav-takav spas od blamaže donio je novim golom Agüero u 83. minuti utakmice.

Momčad Manuela Pellegrinija u posljednjih šest utakmica ima samo slavlje u gradskom derbiju protiv Uniteda, a ligu nastavljaju 22. kada im na Etihad stiže Swansea.

Nakon ovog remija Chelsea je pobjegao na osam bodova prednosti, a ispred 'građana' je i Southampton koji ima četiri boda više

Niko Kranjčar nije ulazio u igru za momčad Harryja Redknappa, koja je sada na pretposljednjem mjestu sa samo osam osvojenih bodova iz jedanaest utakmica.