Albanci su kamenovali igrača Legije: Ovo je kraj vaših života

DIVLJA HORDA Albanski navijači Kukesija kamenom u glavu pogodili su igrača Legije tijekom utakmice 3. pretkola. Sudac je odlučio prekinuti susret u 61. minuti

Utakmica albanskog Kukesija i varšavske Legije u 3. pretkolu Europske lige prekinuta je u Tirani u drugom poluvremenu nakon žestokih navijačkih nereda.

Sve je počelo prije utakmice i tučnjavom između domaćih i gostujućih navijača. Nastavilo se i na stadionu. Albanci su nakon drugog gola Legije za 2-1 vodstvo gostiju kamenovali gostujuće nogometaše uz poruku s tribina: "Kraj utakmice bit će i kraj vaših života, mi nismo Slaveni, mi smo Albanci".

Divljaci su pogodili gostujućeg igrača Legije Slovaka Ondreja Dudu kamenom u glavu. On je s posjekotinom na glavi prevezen u bolnicu. Prema prvim informacijama, teže je ozlijeđen. Švicarski sudac Stephan Klossner odlučio je kako nastavak utakmice nema smisla, a Legia je u tom trenutku vodila 2-1.