Albanska košarkaška komedija: Tirana je pobijedila 165 razlike

Na košarkaškoj utakmici Superlige Tirana je pobijedila Flamurutari 207-42 (47:9, 53:4, 63:9 i 44:20). Gosti su uvjerljivo najslabija momčad doigravanja i imaju 19 poraza u isto toliko utakmica...

Albancima se smije cijela regija! Na košarkaškoj utakmici Superlige Tirana je pobijedila Flamurtari 207-42 (47:9, 53:4, 63:9 i 44:20).

Ne, nije riječ o prvoaprilskoj šali, iako je utakmica odigrana u subotu baš na taj dan.

To se doista dogodilo i bio je to nezamisliv rezultat. Gosti su uvjerljivo najslabija momčad doigravanja i imaju 19 poraza u isto toliko utakmica.

Oni su se pomirili sa ispadanjem u drugu ligu pa su odlučili igrati s juniorima završnicu što je dovelo do strašnog presinga domaćih. U jednom trenutku vodili su čak 100-13!

Devetorica domaćih košarkaša imala su dvocifren učinak, a njih šest ubacili su po 20 poena.