Alta Badia: Grange slavio u slalomu, Ivica Kostelić 14.

Ivica Kostelić na trećem slalomu sezone u Alta Badiji osvojio je 14. mjesto. Za pobjednikom Grangeom zaostao je dvije sekunde i 92 stotinke

Hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je 14. mjesto u trećem slalomu sezone Svjetskoga kupa u talijanskoj Alta Badiji. Kostelić je startao kao 18., a na kraju prve vožnje zauzeo je 13. mjesto. U drugoj je izgubio prednost i pogoršao rezultat dodatnih 67 stotinki sekunde srozavši se dodatnih sedam mjesta. Pobijedio je Francuz Jean-Baptiste Grange, koji je bio prvi i u prvoj vožnji. Nijemac Neureuther bio je drugi, a Amerikanac Ligety završio je utrku na 3. mjestu. Dalibor Šamšal sa startnim brojem 70 nije uspio završiti prvu vožnju.

REDOSLIJED SLALOMA U ALTA BADIJI - SLALOM:
1. Jean-Baptiste Grange (Fra) 1:36.12, 2. Felix Neureuther (Njem) +0.74, 3. Ted Ligety (SAD) +1.40, 4. Reinfried Herbst (Aut) +1.92, 5. Bernard Vajdič (Slo) +2.02...