Alumnus poražen i u drugom krugu, Dina zabila 8 ''komada''

Dva poraza za Alumnus znače i kraj nadanja u prolazak u Elitnu rundu jer Dina i Charleroi uoči zadnjeg kola imaju po 6 bodova dok Alumnus i Deva nemaju ni bod

Malonogometaši Alumnusa i drugi puta su poraženi na glavnom turniru UEFA Futsal Cupa koji se igra u Moskvi. Nakon poraza u prvom kolu od belgijskog Charleroija, bolja od prvaka Hrvatske očekivano je bila i domaća Dina koja je na kraju slavila rezultatom 8-3

Spomenuta dva poraza za Alumnus znače i kraj nadanja u prolazak u Elitnu rundu jer Dina i Charleroi uoči posljednjeg kola imaju po šest bodova dok s druge strane Alumnus i rumunjska Deva nemaju niti bod

Ruska momčad povela je u 4. minuti preko Carlinhosa, a četiri minute kasnije Penava je izjednačio. Carlinhos je potom zabio za novo vodstvo domaćina, a zatim i iz penala povisio na 3-1. Penava je smanjio na 2-3, no Purdnikov i Hamadijev odvode Dinu na plus tri. Prudnikov s dva i Glavacki s jednim donijeli su visoku pobjedu Dini, a još jedan gol za Alumnus zabio je Kristijan Grbeša