Ante Rukavina zabio Slovencima tri gola

Mladi nogometaš zablistao je u prijateljskoj utakmici odigranoj jučer u Zaprešiću protiv susjedne Slovenije

Neka čuje sjeverni i južni pol, da je Ante Rukavina dao gol, povikao je jedan gledatelj u 11. minuti, kad je napadač Hajduka glavom zabio za vodstvo mlade hrvatske reprezentacije protiv Slovenije. S razlogom, jer zadnji Rukavinin gol datira iz siječnja s prijateljske utakmice protiv Jef Uniteda. 17 minuta poslije Šibenčanin je asistirao Bušiću za 2-0, a u 42. sjajnim volejem zabio svoj drugi, odnosno treći hrvatski. - Kakav volej, jel’ može biti ljepši gol - komentirali su u loži pripremavši se za drugo poluvrijeme. Demanti je stigao 10 minuta poslije kad je Rukavina sa 17 metara “rasparavši” mrežu zabio svoj treći gol. Sjajnoj igri Hrvatske uvelike su pridonijeli i slabašni Slovenci. Utakmica je završila pobjedom Hrvatske 5-0.