Arsenal ne posustaje: Cazorla i Ramsey su srušili Liverpool!

Nogometaši Arsenala nastavili su sa sjajnom formom pobijedivši Liverpool u 11. kolu Premiershipa Liverpool 2-0. 'Topnici' su pobjegli Chelseaju na pet bodova

Subotnje izdanje 10. kola Premiershipa zaključio je veliki derbi između prvo i trećeplasirane momčadi Arsenala i Liverpoola.

'Topnici' su fantastičnu sezonu nastavili još jednim velikim plijenom svladavši 'redse' na krcatom Emiratesu 2-0 čime su zadržali prvo mjesto na tablici, štoviše, povećali bodovnu prednost nad Chelseajem na pet bodova.

Londonska momčad sasvim zasluženo je došla do osme pobjede u sezoni, a osigurali su ju Santi Cazorla i Aaron Ramsey.

Španjolski ofenzivac donio je vodstvo Arsenalu u 19. minuti tako što je prvo udarcem glavom pucao u okvir gola da bi natrčao na odbijanac i s desne strane 16-erca sjajno matirao Mignoleta.

Dominaciju su domaćini materijalizirali drugim golom u nastavku kad je Ramsey s 20-ak metara poslao topovski šut pod prečku za konačnih 2-0. To mu je bio šesti prvenstveni gol, a Arsenal je jedina momčad koja je zabila u svakoj od prvenstvenih utakmica.