Arsenal u posljednjim trenucima uzeo tri boda

Arsenal je stigao do 11. pobjede ove sezone, u 21. kolu Premiershipa na svom Emiratesu svladali su Boltona s minimalnih 1-0 golom Bendtnera

Arsenal je bio dominantna momčad tijekom cijele utakmice, u nekim je trenucima imao posjed lopte i 75%, ali nikako nije uspjevao naći put do mreže Boltonovog gola. Ipak, pobjedu momčadi Arsenea Wengera donio je džoker s klupe, Danac Nicklas Bentdner, koji je u 75. minuti zamijenio Emmanuela Ebouea, a pogodak je zabio u 84. minuti. S lijeve strane ubacio je Robin van Persie, a Bendtner je pravovremeno utrčao i s četiri metra iskosa s desne strane matirao Jussija Jaaskelainena prizemnim udarcem. Everton je kod kuće s 2-0 bio bolji od Hulla Cityja golovima Marouanea Fellainija i Mikela Artete i tako učvrstio šestu poziciju na ljestvici, dok su dvije utakmice završile bez pobjednika, Middlesbrough i Sunderland odigrali su 1-1, a Newcastle i West Ham 2-2. Spomenimo i da su dvije utakmice 21. kola odgođene. One između Portsmoutha i Manchester Cityja i Fulhama i Blackburna, zbog uvjeta nepodobnih za igru, točnije zbog zamrznutog travnjaka.