Asistencija Klasnića u pobjedi Boltona protiv četvrtoligaša

Hrvatski napadač i reprezentativac Ivan Klasnić asistirao je u pobjedi Boltona 2-0 protiv četvrtoligaša Macclesfield Towna u ponovljenoj utakmici 3. kola FA Cupa

Kevin Davies poentirao je za vodstvo Boltona nakon Klasnićeve asistencije već u 1. minuti utakmice, što je bio prvi gol iskusnog, 34-godišnjeg napadača još od studenog prošle godine, dok je konačnih 2-0 postavio Martin Petrov u 26. minuti.

Klasnić je igrao do 63. minute susreta.

Podsjećamo, u prvoj utakmici rezultat je tada bio 2-2, a Klasnić je u tom dvoboju postigao jedan pogodak za svoju momčad. Bolton će u 4. kolu biti domaćin Swansea Cityju.

U utorak je plasman u 4. kolo izborio još jedan klub iz Premierlige, Queens Park Rangers, koji je na svom Loftus Roadu slavio s 1-0 protiv trećeligaša Milton Keynesa golom Gabbidona u 73. minuti. Dalje su još prošli Leicester City i Millwall.