Austrijska Bundesliga: Jelavić donio bod Rapidu

Hrvatski napadač Nikica Jelavić donio je bod Rapidu na gostovanju kod Sturma u Grazu i to u 25. kolu austrijskog nogometnog prvenstva...

Hrvatski napadač Nikica Jelavić donio je bod svojem Rapidu na gostovanju kod Sturma u Grazu u derbiju 25. kola austrijskog nogometnog prvenstva. U UPC Areni u Grazu domaći Sturm imao je 1-0 golom Slovenca Klemena Lavriča iz 67. minute, ali je Jelavić svojem klubu donio bod u 83. minuti. Praktički iz prve prave šanse na utakmici Rapid je zabio gol. Drazan i Katzer su s lijepim duplim pasom probili bok s lijeve strane, a dobar ubačaj je iskoristio Jelavić i glavom pospremio loptu u mrežu. Bio je to njegov deseti prvenstveni pogodak i treći u posljednje tri tekme.