Babo drži Indianu u vrhu! Žižić i Zubac opet pokazali kvalitetu

Pacersima polako nedostaje daha jer se strahovito troše bez ozlijeđenog Oladipa, ali naš Bogdanović Indiani 'drži glavu iznad vode'. Hrvatski centri Ivica Zubac i Ante Žižić opet vrlo dobri. Dario Šarić solidan u Denveru

Sinoć su četvorica hrvatskih košarkaša istrčala na NBA parkete i još jednom demonstrirali kvalitetu u skladu s minutažom koju dobivaju. Još jednom najbolji - Bojan Bogdanović.

Pacersi se strahovito troše bez ozlijeđenog Victora Oladipa i polako ostaju bez daha pred naletima Sixersa i Bostona u borbi za treće mjesto, ali i dalje su iznad svih očekivanja jer imaju hrvatskog majstora Bojana Bogdanovića! Sinoć je New Yorku zabio 24 poena (9/16, trica 3-8, slobodna 3/3) uz 4 skoka i 2 asistencije, a Indiana je kod kuće svladala najgoru momčad lige, Knickse.

Ivica Zubac je u porazu Clippersa od Portlanda ubacio 10 poena (4/15, slobodna 2/2) uz 15 skokova i 2 asistencije, a Ante Žižić u 34 minute žestokih duela sa ponajboljim centrom lige Joelom Embiidom u porazu Cavsa od Sixersa postigao 12 poena (6/12, slobodna 0/1) te dodao 5 skokova i 2 asistencije. Dario Šarić dobio je 19 minuta na gostovanju Minnesote kod Nuggetsa. Denver je očekivano bio bolji, a naš igrač je postigao 9 poena (4/7, trica 1/2) imao 4 skoka, 1 asistenciju i 2 osvojene lopte.

Vodeća momčad lige, Milwaukee Bucksi lako su prošli Louisianom, LeBron i Lakersi dobili Bullse bez ozlijeđenog Zacha LaVinea, a Spursi pobijedili Dončića i Dallas u teksaškom derbiju. Noćas u 02:30 u Houstonu igraju Rocketsi i Golden State. Harden i CP3 na Curryja i Duranta... Nije play-off, ali je: spektakl!

9. Sacramento 66 7501:7578 0.500
10. Minnesota 68 7681:7710 0.471
11. LA Lakers 67 7517:7633 0.463
12. New Orleans      70      8091:8091      0.429
13. Memphis 68 6910:7053 0.412
14. Dallas 67 7227:7346 0.403
15. Phoenix 68 7274:7882 0.235