Babo pokazao Bogdanu tko je pravi Bogdanović: Meč sezone!

Bojan je u 30 minuta zabio 23 koša, bio stopostotan iz slobodnih bacanja uz dvije trice i šut iz igre 7/16. Iznenađenje večeri svakako je trijumf Oklahome kod LA Lakersa

Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović (32) imao je najefikasniju večer sezone, u osmoj je utakmici došao do 23 poena u pobjedi Ute 116-98 kod Atlante.

Babo je u 30 minuta na parketu imao šut iz igre 7/16, pogodio dvije trice od sedam pokušaja, bio stopostotan s crte slobodnih bacanja (7/7) uz pet skokova i dvije asistencije.

Sve poene Bojana Bogdanovića protiv Atlante možete pogledati OVDJE.

Najefikasniji kod Jazza bio je Jordan Clarkson s 30 koševa, a kod Hawksa Trae Young s 21 poenom. Srbin Bogdan Bogdanović ubacio je svega osam uz pet skokova, a zbog ozljede gležnja njegov je nastup bio pod upitnikom.

Oklahoma je iznenadila Lakerse pobjedom u Los Angelesu 107-104 uz 28 poena Shaija Gilgeous-Alexandera, dok domaćinima nije pomoglo 29 poena Anthonyja Davisa i 27 Russella Westbrooka.

Phoenix Darija Šarića, koji je izvan stroja zbog ozljede, došao je i do treće pobjede u nizu nakon tri poraza u prva četiri nastupa. Sunsi su kod kuće srušili Houston 123-111, a Devin Booker zabio je 27 uz devet skokova.