Badelj zabio fantastičan gol za HSV, prvi mu je to ove sezone

Svoj prvi gol sezone i ukupno drugi u dresu njemačkog prvoligaša Milan Badelj je zabio u 31. minuti, nakon što je Hannover vodio od 28. minute golom Husztija...

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj zabio je za izjednačenje svog HSV-a u 13. kolu Bundeslige protiv Hannovera.

Svoj prvi gol sezone i ukupno drugi u dresu njemačkog prvoligaša Badelj je zabio u 31. minuti, nakon što je Hannover vodio od 28. golom Husztija.

Zadnji put je Badelj zabio prije skoro točno godinu dana, točnije 27. studenog 2012. godine u 3-1 pobjedi HSV-a nad Schalkeom.

U 46. minuti za vodstvo HSV-a zabio je Beister, a za konačnih 3-1 pogodio je Calhanoglu u 84. minuti susreta.

Uz Milana Badelja, i Ivo Iličević je odigrao cijelu utakmicu, a u 80.  minuti zaradio je i žuti karton.

U drugom susretu dana Werder Bremen je na svom Weserstadionu izgubio od Maizna s 2-3. Gosti su do vodstva stigli u 7. minuti golom Müllera na asistenciju Poltera, a na 2-0 i 3-0 povisio je S. Okazaki u 17., odnosno u 70. minuti susreta. Domaćinima je nadu donio Elia u 85. minuti na asistenciju Di Santa, a za konačnih 2-3 zabio je Di Santo u 90. minuti utakmice na asistenciju Elie. Međutim, nije bilo vremena za konačni preokret te gosti ipak kući nose sva tri boda.