Barca je imala igrača više jer je Inigo rekao sucu da odj***

Barcelona je u prvoj utakmici Kupa kralja dobila Sociedad 2-0. Od 44. minute imali su igrača više. Inigo Martinez dobio je crveni karton. Rekao je glavnom sucu: Odj***

Barcelona je dobila Real Sociedad na Nou Campu 2-0 u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa kralja. Barca je napravila veliki korak prema finalu, ali protiv Sociedada nisu briljirali. Dugo su se mučili u napadu, obrana je opet "puštala"...

Tek u 44. minuti Sergio Busquets probio je obranu gostiju. No prije toga Sociedad je imao kontru, Vela je bio u šansi, u šesnaestercu Barce s njim je u duelu bio Javier Mascherano. Vela je pao, a sudac je ostao nijem.

Nakon što je Barca zabila, Inigo Martinez ukazao je sucu na taj, po njemu nedosuđeni penal, a sudac Jose Gonzales pokazao mu je crveni karton. To je olakšalo posao Barceloni koja je na kraju slavila 2-0.

Španjolska Marca otkriva razlog Martinezovog isključenja. U sučevom zapisniku stoji kako je Martinez, nakon što je dobio žuti karton, rekao sucu da odj***.