Barca preokretom do tri boda: Ivan Rakitić odigrao vrlo dobro

Pobjedu je Barceloni u 60. minuti donio Lionel Messi, koji je neobjašnjivo ostao sam u šesnaestercu Seville. Argentincu je to već 38. gol u Primeri ove sezone

Poraz od Milana u osmini finala Lige prvaka očito je ostavio traga na nogometašima Barcelone pa su protiv Seville na Nou Campu teže od očekivanog pobijedili 2-1.

Barcelona nije dobro igrala u prvom poluvremenu, a šok su navijači na Nou Campu doživjeli u 43. minuti. Rakitić je nabacio s lijeve strane na drugu stranu gdje je loptu dočekao Coke. Coke je ubacio u sredinu za Botiju koji glavom pogađa za 1-0 Seville.

Ipak, u nastavku je Barcelona okrenula vodstvo gostiju. Izjednačili su u 52. minuti golom Ville koji je odlično iskoristio ubacivanje Alvesa s desne strane.

Pobjedu je Kataloncima u 60. minuti donio Lionel Messi, koji je neobjašnjivo ostao sam u šesnaestercu Seville. Argentincu je to već 38. gol u sezoni.

Sevilla je imala dvije velike za izjednačenje. U 68. izveli su kontru, a na kraju je pucao Rakitić s desetak metara, međutim otišlo je to pokraj gola.

U 75. minuti bila je još bolja prilika za Sevillu. Rakitić je odlično proigrao Negreda, ali je udarac španjolskog napadača otišao preko gola.

Barcelona je tako kao i Real pobjedom najavila dva El Clasica koja slijede.