Barcelona B Alena Halilovića izgubila 7-0 kod Valladolida

Halilovićeva momčad stradala je na gostovanju kod Valladolida u 18. kolu druge lige. Hrvatski je reprezentativac igrao do 63. minute, a Barca B bod je od zone ispadanja

Nogometaši druge Barcelonine momčadi doživjeli su težak debakl na gostovanju u Valladolidu izgubivši čak 7-0. Barcelona B za koju je do 63. minute igrao i Alen Halilović još se i dobro držala na samom početku utakmice. Prvi gol primili su u 23. minuti, no tada kreće kanonada Valladolida.

Do poluvremena su domaći nogometaši zabili još tri gola te u drugom dijelu još tri. Iako se momčad Valladolida bori za plasman u Primeru te je četvrta u drugoj ligi, a Barcelona B za ostanak, ovo je ipak previše za jednu Barcelonu.

Barca B ovim porazom je na samo jedan bod od zone ispadanja i Luis Enrique sigurno neće biti zadovoljan momčadi iz koje namjerava crpiti igrače u sezonama koje dolaze.