Barcelona jako namučila Clipperse u Staples Centru

Košarkaši Barcelone odigrali su odličnu utakmicu protiv L.A. Clippersa, ali su ipak izgubili 114-109. Lijepu utakmicu odigrali su Lakersi s Torontom

Na kraju treće četvrtine Barcelona je zaostajala samo tri koša, a utakmica je bila gotovo izjednačena do samoga kraja. Strijelce Clippersa predvodio je Al Thorton s 23 koša (11 skokova), a Eric Gordon postigao je 17. Katalonce je predvodio Ersan Ilyasova s 20 koševa, a slijedio ga je Jaka Lakovič s 19 koševa. Juan Carlos Navarro pomogao je s 11 koševa za 29 minuta.
Od ostalih predsezonskih utakmica izdvajamo pobjedu L.A. Lakersa protiv Toronto Raptorsa 112-89. Najbolji u redovima Lakersa bio je Jordan Farmar sa 16 koševa, Kobe Bryant postigao je 13, a kod Toronta najbolji je bio Anthony Parker s 14 koševa.