Barcelona lako protiv Malage za povratak na prvo mjesto...

Pred 57.000 gledatelja na Camp Nouu Barca je pobijedila Malagu s glatkih 3-0, a golove su postigli Pique u 40., Pedro u 55. te Sanchez u 61. minuti utakmice...

Nakon što je jedno vrijeme Real Madrid proveo na čelu poretka, kojeg je onda preuzeo Atletico Madrid današnjom pobjedom protiv Vallecana, Barcelona se ipak u posljednjoj utakmici nedjeljnog djela 21. kola španjolskog prvenstva vratila na mjesto na kojem je i bila.

Pred 57.000 gledatelja na Camp Nouu Blaugrana je pobijedila Malagu s glatkih 3-0, a golove su postigli Pique u 40. na asistenciju Sancheza, zatim Pedro u 55. odličnim udarcem nakon dodavanja Messija te Sanchez u 61. minuti na asistenciju Pedra.

Iako za ovu utakmicu nije mogao računati na Iniestu, Neymara i Puyola, trener Barce Gerardo Martino može biti zadovoljan s izvedbom svojih nogometaša, a treba izdvojiti i kako je, nakon dugog izbivanja zbog ozljede, prve minute odigrao i Ibrahim Afellay, koji je u 87. minuti zamijenio Sancheza.

Malaga je nakon ovog poraza na 16. mjestu s kojeg je može maknuti Elche koji u ponedjeljak gostuje kod Real Sociedada