Baš u svom stilu: Pogledajte sjajan prvijenac Messija za PSG

Argentinac je u 74. minuti stavio točku na pobjedu Parižana protiv Manchester Cityja 2-0 na Parku prinčeva u drugom kolu Lige prvaka. Konačno je Messi dočekao taj trenutak, u četvrtom nastupu za PSG

Marco Verratti osvojio je loptu daleko od gola Cityja, dodao Lionelu Messiju na centru igrališta, on povukao sve do kaznenog prostora odigravši dupli pas s Kylianom Mbappeom i... Briljantno pogodio svoj prvi gol za PSG!

NOĆ ZA PAMĆENJE PSG održao lekciju Pepu, Milan vodio pa izgubio od Atletica golom iz penala u 97. minuti!

Argentinac je stavio u 74. minuti stavio točku na pobjedu Parižana protiv Manchester Cityja 2-0 na Parku prinčeva u drugom kolu Lige prvaka. Konačno je Messi dočekao taj trenutak u četvrtom nastupu za novi klub i proslavio ga kao da je bio za europski naslov.

Video gola možete pogledati OVDJE.

Bio je to Messijev sedmi gol protiv momčadi koje vodi Pep Guardiola, njegov bivši trener, u petoj utakmici...