Bayern gazi i bez Mandžukića, Iličević zabio u porazu HSV-a

Bayern je s 4-0 pobijedio Freiburg. Mario Mandžukić odrađivao je suspenziju zbog žutih kartona. Borussia je istim rezultatom dobila Eintracht. Iličević je zabio za HSV

Bayern München i Borussija Dortmund bili su uvjerljivi u 21. kolu njemačke nogometne lige. Bavarci su slavili protiv Freiburga 4-0. Mario Mandžukić odrađivao je suspenziju zbog žutih kartona. Za Bayern je dvostruki strijelac bio Shaqiri, a zabili su još Dante i Pizarro.

Borussia je slavila istim rezultatom kod kuće protiv Eintrachta. Aubameyang je zabio dva komada, Lewandowski je bio precizan iz penala, a mladi srpski nogometaš Miloš Jojić imao je debi iz snova za dortmundsku momčad. Jojić je ušao u 68. minuti utakmice, a 17 sekundi nakon toga zabio je gol.

HSV tone prema drugoj ligi, Iličević zabio u porazu

Ivo Iličević zabio je gol za HSV u porazu na gostovanju kod posljednjeplasirane momčadi lige, Braunschweiga. Domaći su slavili 4-2, a Iličević je zabio gol u 76. minuti utakmice. Bio mu je to prvi gol ove sezone u Bundesligi. HSV novim porazom tone sve dublje i sve je bliže drugoj ligi...

Bundesliga, 21. kolo:

• Borussia (D) – Eintracht 4-0 (Aubameyang 10, 21, Lewandowski 47-11m, Jojić 68)
  • Bayern – Freiburg 4-0 (Dante 19, Shaqiri 34, 41, Pizarro 88)
  • Werder Bremen – Borussia (M) 1-1 (Obraniak 88 / Raffael 6)
  • Hoffenheim – Stuttgart 4-1 (Schipplock 12, 66, Volland 49, Roberto Firmino 90-11m / Rüdiger 78)
  • Braunschweig – HSV 4-2 (Kumbela 51, 61, 85, Hochscheidt 90 / Lasogga 23, Iličević 76)