Bayern zabio petardu, Olić igrao, Pranjić bio na klupi

Nogometaši Bayerna odigrali su sjajnu utakmicu u Dortmundu, pobijedivši domaću Borussiju 5-1, ali tek od trenutka kada je zaigrao Franck Ribery...

Francuski reprezentativac ušao je u igru u 46. minuti, te je pokrenuo pravu lavinu napada prema domaćim vratima. U 50. minuti je pokrenuo akciju za 2-1, zabio je Schweinsteigetr. Samo petnaest minuta kasnije, potez utakmice. Ribery je namjestio loptu na 25 metara, te iz slobodnog udarca pogodio rašlje domaćih vratiju za 3-1. Ribery je u sprintu otrčao prema klupi i skočio u zagrljaj treneru Van Gaalu s kojim je imao hladni odnos na početku sezone. Kraj utakmice je prošao u ritmu Olić-Müller. U 78. minuti je Olić pucao, a lopta se odbila do Thomasa Müllera koji je pogodio za 4-1, a posebno lijepa je bila Olićeva asistencija za 5-1, petom. Olić je odigrao svih 90 minuta, dok je Danijel Pranjić isto vrijeme proveo na klupi.