Behrami vodio Švicarsku do pobjede nad Slovačkom

Jedan od domaćina predstojećeg Eura prekinuo je niz od četiri poraza - Švicarci su na krilima Behramija u Luganu svladali Slovačku 2-0

Jedan od domaćina predstojećeg Eura prekinuo je niz od četiri poraza - Švicarci su na krilima Behramija u Luganu svladali Slovačku 2-0. Pobjeda bi trebala podići moral Švicarskoj, koja dva tjedna prije prvog dvoboja protiv Češke ima probleme s ozljedama i lošom formom. Prvi pogodak pao je u 56. minuti. Napadač Lazija Behrami je uposlio Inlera, čiji je udarac obranio slovački vratar Mucha. No, odbio je loptu točno pred Behramija koji ju je zatim proslijedio u mrežu. Nekoliko minuta kasnije, baš Behrami je asistirao Freiju, koji je postigao 33. gol za reprezentaciju.