Belgijci dobili Italiju, Španjolci Engleze, potop Srba u Češkoj

Češka je razbila Srbiju 4-1 u prijateljskom ogledu. Grci su se osramotili porazom od Luksemburga (0-1). Španjolci su dobili Englesku 2-0. Belgija je slavila protiv Italije

Grčka i Srbija doživjele su debakl na kraju godine. Grčka je u prijateljskoj utakmici izgubila od Luksemburga, a Grci su gol primili u 91. minuti. Češka je kod kuće razbila Srbiju 4-1.

Belgija je srušila Talijane koji su poveli već u 3. minuti. No Belgijci su preko Vertonghena, De Bruynea i Batshuayija osigurali pobjedu u prijateljskom ogledu.

Španjolska je dominirala protiv Engleske i slavila 2-0 golovima Gaspara i Cazorle. Francuska je na Stade de Franceu dobila Njemačku 2-0.

Prijateljske utakmice:

• Wales - Nizozemska 2-3 (Ledeley 45, Huws 70 / Dost 32, Robben 54, 81)
  • Belgija - Italija 3-1 (Vertonghen 13, De Bruyne 74, Batshuayi 83 / Candreva 3)
  • Poljska - Island 4-2 (Grosicki 52, Kapustka 66, Lewandowski 76, 79 / Sigurdsson 4-11m, Finnbogasson 69)
  • Češka - Srbija 4-1 (Sivok 17, Necid 63-11m, Krejči 82, Zahustel 90+2 / Škuletić 78)
  • Slovačka - Švicarska 3-2 (Duriš 39, 48, Mak 55 / Derdiyok 63, Drmić 67)
  • Španjolska - Engleska 2-0 (Gaspar 72, Cazorla 84)
  • Francuska - Njemačka 2-0 (Giroud 45+1, Gignac 86)
  • Sjeverna Irska - Latvija 1-0 (Davis 55)
  • Katar - Turska 1-2 (Asadalla 26 / Turan 70, Tosun 73)