Bešiktaš promašivao, Biliću isključenje, a Arsenalu remi...

Bešiktaš je pred svojim navijačima u Turskoj odigrao 0-0 protiv Arsenala te tako propustio dobru priliku da na uzvrat u London otputuje s rezultatskom prednošću

Odigrano je pet susreta prvih utakmica četvrtog pretkola Lige prvaka u kojima su samo Salzburg i Steaua uspjeli iskoristiti prednost domaćeg terena.

Salzburg je svladao švedski Malmo 2-1, a gol vrijedan nade u prolaz za goste zabio je Halsti u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Bešiktaš je pred svojim navijačima odigrao 0-0 protiv Arsenala te tako propustio dobru priliku da na uzvrat u London otputuje s rezultatskom prednošću. Imala je turska momčad puno više prilika, a i zadnjih 15 minuta igrala s igračem više nakon što je Ramsey dobio drugi žuti karton, no lopta jednostavno 'nije htjela u gol'. Pri samom kraju susreta isključen je i bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić nakon još jednog u nizu prigovora srpskom sucu Mažiću. Navijači Arsenala mogu biti zadovoljni ovakvim raspletom, a 'topnici' bi na Emiratesu mogli izboriti još jednu u nizu Ligu prvaka.

Bayer Leverkusen je u gostima svladao danski Kopenhagen 3-2, a cijelo drugo poluvrijeme u njegovim redovima odigrao je i Tin Jedvaj koji je u 51. minuti dobio i žuti karton

Napoli i Athletic Bilbao odigrali su 1-1, dok je Steaua golom Chipciua u 88. minuti utakmice slavila protiv Ludogoreca. Spomenimo i kako je isti igrač promašio penal u 34. minuti.