Betis protresao Camp Nou, ali Barcelona na kraju ipak slavila

Barcelona je s 4-2 svladala Betis u posljednjem susretu 19. kola španjolske Primere. Gosti su u nastavku izjednačili, ali na kraju su Katalonci uvjerljivo slavili

Barcelona je u 19. kolu španjolskog prvenstva zamalo izgubila od Betisa.

Katalonci su poveli nakon deset minuta susreta preko Xavija, a na 2-0 povisio je Leo Messi.

Castro je smanjio prije isteka poluvremena na 2-1, a u nastavku je Roque Santa Cruz u 52. minuti susreta šokirao je domaćine postigavši gol za 2-2.

Betis si je zagorčao život kada je dvadeset minuta prije kraja Alvarez srušio Messija, zaslužio crveni karton.

Alexis Sanchez vratio je Barcelonu u vodstvo i time spasio sva tri boda. Konačnih 4-2 postavio je Messi nakon što je Dorado spriječio rukom gol Barcelone. Messi je bio precizan s bijele točke i s dva gola prednosti Katalonci su mirno dočekali sučev zvižduk.