Bez superveleslalomskih bodova Kostelića i Dima

Hrvatski skijaši Ivica Kostelić i Natko Zrnčić - Dim nisu ostvarili dobre rezultate u superveleslalomu u talijanskom skijalištu Val Gardena

Ivica Kostelić krenuo je 23. iz startne kućice superveleslaloma u Val Gardeni. Već na prvom prolazu imao je više od osam desetinki zaostatka, a u donjem dijelu staze nekoliko puta je skijao gotovo uspravno. Nije bio dovoljno agresivan i naposljetku je završio na 44. mjestu, zakasnivši 2,27 sekundi za pobjednikom Wernerom Heelom. Talijanski je skijaš, specijalist za brze discipline, u veljači šokirao skijaški svijet pobjedom na spustu u Kvitfjellu, a ovo mu je druga pobjeda karijere. Drugo je mjesto pripalo Švicarcu Defagu, a treće Šveđaninu Jaerbynu. Natko Zrnčić Dim završio je utrku na 59. mjestu (+4.57).
Na superkombinaciji skijašica u švicarskom St. Moritzu slavila je Šveđanka Anja Paerson sa sekundu i 12 stotinki ispred Austrijanke Nicole Hosp.