Bijeli u nastavku ukrotili Zmaja, drugoligaš je Gorici utrpao šest!

Četiri kluba iz HNL-a odigrala su u subotu prijateljske utakmice u reprezentativnoj stanci, a apsolutna je senzacija domaći poraz Gorice od drugoligaša Kustošije 6-2

Nogometaši Hajduka uveličali su 100. obljetnicu Hrvatskog radničkog nogometnog kluba Zmaj, člana Treće HNL - Jug, pobjedom u Makarskoj 2-0.

POGLEDAJTE VIDEO: Hajduk u Makarskoj

Lovre Kalinić startao je na golu, debitirao je i Nikola Katić. Dimitris Diamantakos zabio je vodeći gol za bijele nakon što mu je Bartulić obranio penal, a konačan rezultat postavio je Samuel Eduok deset minuta poslije.

Drugoligaš Kustošija šokirao je Goricu pobijedivši čak 6-2 u Turopolju!

Jurčec i Raužan zabili su dva do poluvremena, Dieye je smanjio, ali potom Zagrepčani zabijaju tri zaredom (Vukelić, Alghoul dva). Delfi je zabio za 5-2, a nestvarnih 6-2 za goste postavlja Zorica.

Dobar je posao odradila Lokomotiva pobijedivši Maribor u Kranjčevićevoj 3-0. Strijelci su bili De Haas i Raul Florucz (dva).

Slaven Belupo u Koprivnici je svladao Cibaliju 4-1 uz dva gola Hadžića i po jednim Glavčića i Laušića. Strijelac za Vinkovčane bio je Jazvić.