Bilićev West Ham tek je nakon penala prošao slabu Birkirkaru

Tragičar za Maltežane bio je srpski igrač Nikola Vukanac koji je promašio penal u trećoj seriji. Bilić je tako sretno izborio treće pretkolo Europske lige protiv Astre...

Slaven Bilić u drugom pretkolu Europske lige bio je sasvim blizu velike blamaže protiv malteške Birkirkare. Nakon što je u prvoj utakmici na svom terenu slavio s mizernih 1-0, West Ham je u uzvratnoj utakmici nakon 90 minuta izgubio 0-1 te se otišlo u produžetke.

Domaćini su prednost 'čekićara' anulirali već u 15. minuti kada je zabio Miccoli, a dodatni problemi za goste pojavili su se u 45. minuti kada je Tomkins dobio crveni karton. U nastavku susreta domaćini su bili ti koji su imali više udaraca na gol, a u produžecima Mazzetti je dobio drugi žuti u 107. minuti, no u odnosu 10-10 nije bilo golova.

S bijele točke engleska momčad je bila uspješnija, a tragičar za Maltežane bio je srpski igrač Nikola Vukanac koji je promašio u trećoj seriji. Bilić je tako sretno izborio treće pretkolo Europske lige protiv rumunjske Astre