Biuk s klupe gledao poraz svoje momčadi od Columbusa u finalu

To je za Columbus Crew treći naslov prvaka nakon 2008. i 2020. godine. Biuk je ove sezone zabio tri gola i jednom asistirao. Ugovor u Los Angelesu mu vrijedi do 2026. godine

Columbus Crew novi je američki prvak nakon što je u subotu u finalu MLS-a kod kuće pobijedio branitelja naslova Los Angeles FC sa 2-1.

OSIGURAO CHARLOTTEU PLAYOFF VIDEO Pogledajte bravurozne obrane Hrvata u MLS-u. 'Skinuo' je i slobodnjak Leu Messiju

Pobjedu Columbusu su osigurali Cucho Hernandez jedanaestercem u 33. minuti i Yaw Yeboah pogotkom u 37. minuti. Jedini gol za Los Angeles zabio je u 74- minuti Denis Bouang

To je za Columbus Crew treći naslov prvaka nakon 2008. i 2020. godine. Biuk je ove sezone zabio tri gola i jednom asistirao. Ugovor u Los Angelesu mu vrijedi do 2026. godine. Biuk u pet ključnih utakmica u play-offu nije ulazio u igru, a za vrijeme regularne sezone uglavnom je ulazio s klupe.