Bivši cibonaš Leon Radošević zabio je 23 koša u 20 minuta

Lietuvos Rytas dobio je Lietkabelis 114:66 u utakmici litvanskog prvenstva. Briljirao je Leon Radošević u redovima Lietuvosa koji je za samo 20 minuta zabio 23 koša...

Košarkaši Lietuvos Rytasa kao gosti su deklasirali Lietkabelis 114:66 u utakmici litvanskog prvenstva odigranoj u četvrtak u Panevežysu. Sjajan je u redovima Lietuvosa bio Leon Radošević koji je u 20 minuta zabio 23 koša.

Domaći su se u prvom poluvremenu sasvim dobro držali protiv favoriziranog suparnika, a onda su gosti drugih 20 minuta riješili u svoju korist s čak 67:25!

U razbijanju suparnika najveći je doprinos dao Radošević koji je, osim što je zabio 23 koša za 20 minuta, pridodao još šest skokova, asistenciju i tri ukradene lopte. Iz igre je gađao sjajnih 10-12, a iskoristio je i tri od pet slobodnih bacanja. Rytas je u pet ovosezonskih utakmica u litvanskom prvenstvu skupio četiri pobjede i poraz.