Bivši dinamovac Dodo s dva gola izbacio Panathinaikos

Bivši igrač Dinama Brazilac Dodo zabio je dva gola protiv Panathinaikosa (Pranjić igrao do 67. kada ga je zamijenio Petrić) i tako osigurao svojoj Gabali senzaciju...

Osim Hajduka i Slovana na Poljudu odigrane su i ostale uzvratne utakmice play-offa Europske lige.

Grčki PAOK Igora Tudora još je u prvoj utakmici osigurao prolaz pobjedom 5-0, a u uzvratu u Danskoj protiv Brondbyja samo je odradio formalnost.

Bivši dinamovac Dodo zabio je dva gola protiv Panathinaikosa (Pranjić igrao do 67. kada ga je zamijenio Petrić) i tako osigurao svojoj Gabali pravu senzaciju. Zabijao je u 6. i 60. minuti, dok su strijelci za 'zelene' bili Berg i Nano (34. i 78. minuta).

Athletic Bilbao je na svom San Mamesu pobijedio Žilinu 1-0, baš koliko je trebalo nakon što su Slovaci u prvom susretu slavili 3-2. Gol za prolaz zabio je Elustondo u 24. minuti. Za Žilinu je do 69. minute igrao hrvatski nogometaš Matej Jelić