Bivši Hajdukov igrač Oremuš zabio je gol u pobjedi Hapoela

Hrvatski nogometaš Mirko Oremuš bio je strijelac za Hapoel iz Tel Aviva u dvoboju 29. kola izraelskog prvenstva. Mirko Oremuš igra u Hapoelu na posudbi iz Hajduka

Hapoel je kao gost svladao Maccabi iz Haife s 4-1, a 23-godišnji hrvatski veznjak, koji u Izraelu igra kao posuđeni igrač Hajduka, postigao je prvi gol na utakmici u 26. minuti. Vered je u 48. minuti izjednačio za domaće, ali je Hapoel na koncu ipak slavio zahvaljujući dvama golovima Nose Igiebora, te jednom Omera Damarija.

Oremušu je ovo drugi prvenstveni gol ove sezone, a strijelac je bio i prije dva kola u remiju (1-1) protiv Hasharona. Hapoel je na drugom mjestu ljestvice izraelskog prvenstva, 16 bodova iza Kiryat Shmonea.