Blamaža Crnogoraca: Vodili su 2-0 pa izgubili od Armenije...

Crnogorci su imali 2-0 unakon prvog poluvremena, ali Armenija je u nastavku šokirala goste preko Grigorjana (50'), Harojana (74') i Ghazarjana koji je zabio u sudačkoj nadoknadi

U prvoj utakmici 4. kola skupine E europske zone kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2018. godine u Rusiji Armenija je u Erevanu svladala Crnu Goru 3-2 (0-2).

Gosti iz Crne Gore poveli su sa 2-0 u prvom poluvremenu s dva gola u razmaku od samo dvije minute, a strijelci su bili Kojašević (36') i Jovetić (38'). No, u nastavku su domaći napravili neočekivani preokret preko Grigorjana (50'), Harojana (74') i Ghazarjana (90'+3').

Crna Gora je tako ostala na sedam osvojenih bodova, koliko ima i druga Poljska, koja kasnije tijekom večeri gostuje u Rumunjskoj, dok je Armenija s prva tri osvojena boda u ovim kvalifikacijama stigla na peto mjesto skupine preskočivši Kazahstan, koji ima dva boda uoči večerašnjeg gostovanja u Danskoj.