Bogdanović najbolji u pobjedi Indiane, Bender zabio deset

Bojan Bogdanović bio je sinoć najučinkovitiji igrač Indiana Pacersa koji su sa 101-83 pobijedili Sacramento Kingse na svom terenu, a solidan učinak je ubilježio i Dragan Bender u pobjedi svojih Phoenix Sunsa

Najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je u 27 minuta na terenu u pobjedi Indiane protiv Kingsa 101-83 zabio 17 koševa (šut 6/13, trice 3/6) te tome dodao tri skoka, četiri asistencije i jednu ukradenu loptu. Thaddeus Young je ubacio 15 koševa, a Victor Oladipo 14 za Pacerse. Bio je to i okršaj dva Bogdanovića u kojem je slavio naš Bojan. Osim što je izgubila i njegova momčad, u osobnom sudaru izgubio je i Bogdan koji je zabio sedam koševa te imao dva skoka i dvije asistencije.

Najbolji kod gostujuće momčadi bio je DeAron Fox koji je utakmicu završio sa 18.

Dragan Bender je sa svojim Phoenix Sunsima slavio protiv Brooklyna sa 122-114. Bender je u 26 minuta na terenu zabio deset koševa (šut 4/8), ugrabio je tri skoka i upisao tri asistencije i jedan blok.

Najučinkovitiji kod Sunsa bio je Devin Booker sa 32 koša, dok je Mike James ubacio 24. Brooklyn je predvodio D'Angelo Russell sa 33 koša.

Slavili su i Los Angeles Lakersi Ivice Zubca sa 113-93 nad Detroit Pistonsima. Julius Randle je za pobjedu Lakersa zabio 17 koševa, a Kyle Kuzma 16. Zubac je odigrao svega dvije minute i u tom je vremenu upisao jedan skok. Pistonse su predvodili Reggie Jackson i Tobbias Harris sa po 18 koševa svaki.

Oklahoma City Thunder je sa 110-91 bila bolja od Milwaukee Bucksa. Russell Westbrook je umalo upisao još jedan triple-double, utakmicu je završio sa 12 koševa, 10 skokova i devet asistencija. Najbolji kod Oklahome bio je Paul George sa 20 koševa, a Carmelo Anthony je dodao 17 koševa i osam skokova.