Bogdanović zabio 22 koša, ali ni to nije pomoglo Brooklynu

Charlotte Hornetsi su pobijedili Brooklyn Netse 111-107. Bojan Bogdanović odigrao je sjajnu utakmicu, na parketu je ukupno proveo 30 minuta. Netsi su posljednja momčad na Istoku

Brooklyn Netsi izgubili su desetu utakmicu zaredom. Nije im pomogla niti sjajna večer Bojana Bogdanovića. Charlotte Hornetsi su na svojem parketu pobijedili 111-107, a Bogdanović je za 30 minuta ubacio 22 koša. Babo je bio najefikasniji igrač kod Netsa. Igra Bogdanović dobro, ali je njegova momčad svejedno posljednja u Istočnoj konferenciji. Netsi su sad na omjeru 9-43 i ovo će im biti sezona za zaborav.

Houston Rocketsi su pobijedili Magic 128-104 uz novi double-double Jamesa Hardena, koji je ubacio 25 koševa uz 13 asistencija i šest skokova. Kod gostiju Serge Ibaka je ubacio 28, a Evan Fournier 21 poen. Za Magic su igrali i naši Mario Hezonja i Damjan Rudež. Hezonja je na parketu proveo 14 minuta i ubacio je sedam koševa. Rudež je igrao sedam minuta i ostao je bez poena.

Portland je kao gost u Dallasu pobijedio 114-113. Do pobjede su Portland predvodili McCollum s 32 i Lillard s 29 koševa, dok je kod Dallasa Barnes ubacio 26.