Bojan se ozlijedio na početku sezone, Dario i Mario skromni

Bogdanović nije bio na parketu u utakmici njegova Utaha kod LA Lakersa, Šarić je zabio samo šest poena u 31 minutu u dramatičnom porazu Phoenixa, a Hezonja pet u pobjedi Portlanda

Košarkaši Utah Jazza poraženi su sa 95-86 na gostovanju kod Los Angeles Lakersa, a najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović nije igrao zbog ozljede lijevog skočnog zgloba koju je zaradio na otvaranju sezone.

Phoenix Sunsi su poraženi sa 108-107 u produžetku na gostovanju kod Denvera. Dario Šarić je bio u početnoj postavi Sunsa te za 31 i pol minutu postigao šest koševa u lošoj šuterskoj večeri (3/11), čemu je dodao osam skokova i dvije asistencije.

Prvu pobjedu u sezoni ostvario je Portland, koji je slavio na gostovanju kod Sacramenta sa 122-112. Mario Hezonja je za 17 i pol minuta u igri ubacio pet poena (šut 2/3), uz četiri skoka i jednu osvojenu loptu.