Navijači BiH 'okupirali' su Beč: Neodlučeno na Ernst Happelu

Pred više od 20.000 navijača na stadionu Ernsta Happela u Beču Austrija i Bosna i Hercegovina odigrale su neodlučeno. Vatreno je bilo u gradu, ali i na tribinama...

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine remizirala je s Austrijom 1-1 u prijateljskoj utakmici na stadionu Ernsta Happela u Beču. "Zmajevi" su na tribinama imali nevjerojatnu podršku od oko 20.000 navijača !

Mark Janko doveo je u vodstvo Austrijance 11 minuta prije kraja prvog poluvremena, kad je s desetak metara udaljenosti lijepo plasirao loptu u donji desni kut bh. gola nakon proigravanja Junuzovića .

Dvije i pol minute nakon početka nastavka - ludnica na tribinama. Izet Hajrović s(p)retno je pogodio za izjednačenje i erupciju oduševljenja među polovicom gledatelja utakmice.

Kako to obično biva, navijači su okupirali centar grada satima uoči utakmice. Tisuće su ih se okupile na Trgu svetog Stjepana te pjesmom i bakljama pokazali zašto su jedni od najvatrenijih navijača u Europi.