Bravo, Rijeko! Pašalić doktorski pogodio, Sopić skoro utrčao u teren, a Rujevica će sad 'gorjeti'

LILLE - RIJEKA 2-1 'Doktor' Pašalić uvalio lob, Sopić skoro utrčao na teren, Ivanović 'istukao' Lilleovu obranu, Đalović trčao kao Selahi i Hodža. Rijeka je izgubila, ali je živa i ima šanse za senzaciju!

Šteta, tri promašena zicera u drugom poluvremenu (dva u sudačkoj nadoknadi) i gol primljen minutu prije kraja peku jako, ali ne sumnjamo kako će Sopić, Đalović i Mišković to uspjeti pretvoriti u dodatni motiv da se nakon 1-2 na sjeveru Francuske za tjedan dana u Rijeci krene po - senzacionalni prolazak u skupine Konferencijske lige protiv moćnog Lillea!