Brazilci u nastavku slomili Francuze i uvjerljivo pobijedili

Brazil je poveo u 52. minuti. Nakon lijepe akcije nečuvan je ostao Oscar, kojem nije bilo teško zabiti u mrežu Llorisa. U samoj završnici Brazil je zabio još dva gola

Brazil je u posljednjoj provjeri pred Kup konfederacija u Porto Alegreu pobijedio Francusku 3-0. Svi golovi pali su u drugom dijelu.

Francuzi su zamalo izjednačili autogolom Davida Luiza, ali odlično je reagirao Julio Cesar.

U samoj završnici utakmice Brazil je zabio još dva gola i došao do uvjerljive pobjede. U 85. minuti nakon asistencije Moure zabio je Hernanes. Točku na i u sudačkoj nadoknadi golom iz penala stavio je Moura.