Brazilska Serija A: Adriano zabio za pobjedu Flamenga

Adriano je pospremio glavom jedno ubacivanje Petkovića već u 6. minuti, što mu je bio 17. ovosezonski prvenstveni gol u 26. utakmici

Bivši napadač Intera Adriano zabio je pobjednički gol za svoj Flamengo u domaćoj 1-0 pobjedi nad Santosom u 33. kolu brazilskog nogometnog prvenstva.
Adriano je pospremio glavom jedno ubacivanje Petkovića već u 6. minuti, što mu je bio 17. ovosezonski prvenstveni gol u 26. odigranoj utakmici, čime se poravnao s Diegom Tardellijem na vrhu ljestvice najboljih strijelaca lige. Pobjedom je Flamengo barem privremeno skočio na treće mjesto na ljestvici uz četiri boda zaostatka za vodećim Sao Paulom, koji je također bio uspješan na domaćem travnjaku protiv Gremija (1-0).